Accessibility

Accessibility statement

Oficiální internetové stránky Grantové agentury České republiky umístěné na adrese http://www.gacr.cz jsou v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechna pravidla uveřejněná v příloze této vyhlášky.
Při tvorbě a správě těchto stránek byla a je zohledněna přístupnost a bezbariérovost webu tak, aby splňovaly všechny zásady přístupnosti podle metodik Blind Friendly Web (projekt Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých), WCAG 1.0 a Pravidel tvorby přístupného webu připravené pro účely novely Zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy.
Web je vytvořen podle specifikace HTML5 a dodržuje syntaktickou a sémantickou správnost. Obsah je kompletně oddělen od stylu pomocí CSS3, díky tomu je možné web prezentovat na dalších výstupních zařízeních. Velikost písma je definovaná v relativních jednotkách, takže písmo se dá zvětšovat i zmenšovat pomocí nastavení prohlížeče.

Odpovědnost za zveřejňované údaje

Grantová agentura České republiky neodpovídá za škody způsobené používáním dat nebo služeb zpřístupněných prostřednictvím tohoto serveru nebo služeb využívajících data nebo služby tohoto serveru. Používání takových dat nebo služeb znamená automatický souhlas s tímto vymezením odpovědnosti. Veškeré materiály zpřístupňované prostřednictvím tohoto serveru mají pouze informativní charakter a nemají jakoukoli právní nebo jinou závaznost, přičemž mohou být změněny kdykoliv bez jakéhokoliv předběžného oznámení.
Všechny informace zpřístupňované prostřednictvim tohoto WWW serveru zůstávají majetkem Grantové agentury České republiky. (c) 2014, Grantová agentura České republiky

Využití obsahu

Licence Creative Commons

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

Prohlížení dokumentů a videa

Na serveru www.gacr.cz jsou některé informace nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF a DOC. K jejich prohlížení, je možné si zdarma stáhnout prohlížeč Acrobat Reader, nebo bezplatný kancelářský balík OpenOffice.
[one_third] OpenOffice[/one_third][one_third] [/one_third][one_third_last] Adobe Reader[/one_third_last]

K prohlížení videí je možno zdarma stáhnou Adobe Flash Player.

Struktura portálu

Struktura Portálu veřejné správy je znázorněna v mapě stránek. Odkaz na mapu stránek je v patičce každé stránky.

Minimální nároky na hardware

Splňuje běžný kancelářský počítač nebo notebook s připojením k Internetu.

Podporované webové prohlížeče

Splňují webové prohlížeče se zapnutým i vypnutým JavaScriptem.
Lepšího uživatelského pocitu však dosáhnete, ponecháte-li JavaScript ve Vašem prohlížeči zapnutý.
Mezi nepodporované prohlížeče patří zejména staré verze, které již nejsou podporovány ani ze strany jejich výrobců.

Testované prohlížeče

Vzhledem k množství webových prohlížečů nelze garantovat plnou podporu na každém z nich. Testování aplikace aktuálně probíhá na následujících verzích prohlížečů:

  • MS Internet Explorer 10 a 11
  • Mozilla Firefox 31
  • Google Chrome 37
  • Safari 6 a 7

Správa WWW serveru

Správce tohoto WWW serveru si vyhrazuje právo omezit bez dalšího upozornění přístup těm uživatelům sítě Internet, kteří se pokusí narušit bezpečnost nebo funkčnost tohoto serveru nebo ostatních zařízení počítačové sítě Grantové agentury České republiky.

Kontakt

Informace o technických problémech při zobrazovaní těchto stránek, náměty a připomínky k obsahu zasílejte na adresu it(at)gacr.cz

ODEBÍREJTE NOVINKY Z GA ČR

Accessibility statement
Čeština
   
© 2024 GA ČR